KONST / Litografier / Färglitografi 13015341

nr 1301 5341

Olle Bonniér

(1925-2016), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 257/260, komposition. Motivet: 36x42 cm

Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 20 januari 2020
kl 19:09:28

Olle Bonniér

Läs mer om Olle Bonniér